Autodráhy Carrera - Ninco

Autodráhy Carrera jsou nejrozšířenější autodráhy s největší nabídkou příslušenství a náhradních dílů. Prodává se ve verzích analog, nebo digitál až pro 6 hráčů najednou. Vyrábí se ve velikostech 1:24, 1:32, 1:43 a 1:64.

Autodráhy Carrera jsou jedny z nejpopulárnějších autodráh na světě. Vyrábějí se v měřítku 1:24, 1:32, 1:43 a 1:64. Jsou k dispozici ve dvou verzích - digitální a analogové. Díly autodráhy Carrera jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a jsou velmi odolné.

Digitální verze autodráhy Carrera umožňuje až šest hráčům závodit současně, a to díky speciálnímu systému řízení, který umožňuje individuální ovládání vozidel a rychlosti. Analogová verze umožňuje závodit klasicky dvoum hráčům najednou, ale lze je rozšířit až na osmidráhu a závodit pak může 8 hráčů najednou. Oproti digitální dráze však nemůžou přejíždě mezi dráhy. Ovládání rychlosti je zde řešeno pomocí regulace napětí.

Vozidla na autodráze Carrera jsou velmi detailně zpracována a vyrobená z kvalitních materiálů. Modely jsou k dispozici ve velkém množství různých typů, včetně klasických a moderních vozidel, závodních a sportovních aut, a také v několika různých měřítkách.

Autodráhy Carrera jsou velmi flexibilní a mohou být sestaveny do mnoha různých konfigurací a variant. Existuje velké množství různých dílů a doplňků, které lze použít k vytvoření skutečně jedinečné trati. Mezi nejoblíbenější doplňky patří mosty, zatáčky, rovné úseky a křižovatky.