Autodráha SCALEXTRIC C1431P - 1980s TV - Back to the Future vs Knight Rider Race

Poslední kusy Doprava zdarma
52 bodů do věrnostního systému
Scalextric

Kód produktu: C1431P Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Délka 530 cm
Rozměry dráhy: 210x140 cm


Připravte se na ultimátní Scalextrickou bitvu s novou závodní sadou Back to the Future vs Knight Rider. Připoutejte se jako ikonický Michael Knight závodní KITT nebo si představte cestování ve Stroji času Návratu do budoucnosti jako Doc nebo Marty McFly. Kombinace retro značky Scalextric s vysoce detailními a funkčními vozidly inspirovanými filmem, stejně jako vše, co potřebujete k zahájení své cesty Scalextric, v jedné krabici.

Dvě z nejikoničtějších filmových aut všech dob se utkají v této zbrusu nové sadě od Scalextricu! Budete Michael Knight v KTT? Nebo Doc nebo Marty McFly ve stroji času Návrat do budoucnosti? Ať už jedete 88 km/h nebo honíte padouchy, červená LED světla blikající na každém voze jsou zaručeným vítězem na velké obrazovce, na malé obrazovce nebo na trati Scalextric! Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k závodění Scalextric, včetně dvou aut, výkonu, více než 5,3 metru dráhy včetně crossoveru, bočního swipe a 2 ručních ovladačů se snadným omezením rychlosti.

FUNKČNÍ SVĚTLA
KITT ožívá ikonickým pulzujícím červeným stroboskopickým světlem na přední části vozu. Skvělý Scotte!...Stroj času má funkční přední a zadní světla včetně funkčního kondenzátoru toku. Počkejte, až slunce zapadne, a závodte hlava na hlavě v černé tmě.

 

MAGNATRAKCE
Patentovaný systém Magnatraction pomáhá vozu zůstat na trati. Výkonné magnety v podvozku poskytují extra trakci a přítlak. Snižuje množství smyků a nárazů!

 

SIDE SWIPE
Využijte příležitosti srazit soupeře z dráhy nebo se pokuste vyhnout srážce při bočním švihu. 2 kusy rovné vlásenky.

 

PŘEDVÍDEJ
Dvoupruhová křižovatka se žlutými šipkami. Vyhněte se „nebezpečné zóně“, abyste se vyhnuli úplnému nárazu, nebo využijte příležitosti srazit soupeře z dráhy.


Speciální vlastnosti:
- Možnost zapojení digitálního čipu
- Magnatraction (technologie využívající magnetu k udržení aut na trati)
- Vysoká odolnost
- Jednoduchá výměna kartáčků

Vlastnosti sestavy
Délka dráhy: 530 cm
Měřítko: 1:32

Doporučeno pro děti od 5 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Druh výrobku Sety autodráh
Délka dráhy (m) 5,3
Plocha dráhy (cm) 210x140
Velikostní poměr 1:32
Výrobce , Scalextric